Hľadanie ideálneho pleťového krému

Placeholder ImageNájsť ideálny pleťový krém, to bol pre mňa posledné mesiace naozaj tuhý boj. Staré, rokmi overené klasiky sa zrazu stali absolútne nepostačujúcimi a aj keď občas nejaké to svetielko nádeje svitlo, sklamanie z mojich, kedysi obľúbených krémov, ma prenasledovalo ako najväčšia krivda na svete. Holt, krivda-nekrivda, tak som si povedala, že začnem hľadať trošku intenzívnejšie 🙂 . Takže v dnešnom článku vám ukážem krémik, s ktorým som posledné týždne naozaj MAXIMÁLNE spokojná 🙂 .

LARENS Intensiv GLA pleťový krém, ktorý som obdržala z trenčianskej ADELMY.

LARENS_kozmetika (30) (1)

Intenzívne regeneračný a spevňujúci krémik s komplexom prírodných peptidov je určený /prekvapivo/ na intenzívnu regeneráciu citlivej, náročnej, problematickej a unavenej pleti. Dlhodobo zvyšuje hydratáciu pleti, chráni proti voľným radikálom a baktériám, pomáha tiež chrániť pleť proti škodlivým účinkom UV žiarenia.

Teda, MAL BY 🙂 .

Keď chytíte tú tubu do ruky, asi by vás ani vo sne nenapadlo, že práve ošahávate mazadlo za padíka! Plastová tuba je maximálne obyčajná a v podstate aj nezaujímavá, ku cti jej slúži akurát to, že je plne funkčná.

Čo ma upútalo na prvý pohľad, to je vôňa. Krém na rozdiel od polosmradľavého /ale mnou ešte furt hlboko uctievaného/ Repair gelu totiž naozaj krásne, tak trošku púdrovo vonia a ja osobne sa tej vône nedokážem nabažiť.

3

Čo sa konzistencie týka, je tak trošku chameleón. Hoci krém mažem vždy po aplikácii Repair gelu, vyskúšala som aj jeho samostatnú aplikáciu /bo čo by som to bola za beautyblogerku, že/. Ak dáte na tvár krém samostatne, tvári sa prekvapivo premasťujúco, pri aplikácii Repair gelu ako podkladu sa však mastnoty obávať nemusíte ani omylom. Mne osobne sú príjemné oba spôsoby aplikácie a nebyť skvelých účinkov gélu, v zime by som ho možno patlala na tvár radšej samostatne /čo sa ale po TOMTO článku celkom vylučuje 🙂 /.

Krém sa teda /či už s gélom alebo bez neho/ vstrebe do pleti absolútne bezproblémovo a je ideálny aj ako podklad pod mejkap – a to som skúšala aj bezprostrednú aplikáciu mejkapu ihneď po nakrémovaní sa.

Ak by ste chceli omrknúť zloženie, kuk sem:

Teraz ale to najdôležitejšie. Ako som spokojná s účinkom?

Za mňa teda jedna báseň. Pleť, okrem toho, že vrásky sú naozaj menej viditeľné, je krásne zhydratovaná, hladučká ako detská prdelka a celkovo pôsobí takým zjednoteným, zdravším dojmom… že ako sa občas kuknem do zrkadla a poviem si: Holka, ty máš ránu 🙂 ! /čo sa mi teda za posledné mesiace hádam ani nestalo!/.

2

Ja osobne som teda s krémom maximálne spokojná. Cena je síce kúúúštik vyššia, ale na tvár vám v pohode vystačí jedno pumpnutie, takže tá spotreba zas taká závratná veru nebude.

hodnotenie: 10/10

Skúšali ste niekto značku Larens? Chcem vyskúšať ešte nejaké vecičky tejto značky, len neviem, čím začať :D.

– cc –

2 Comments Add yours

  1. adelmablog píše:

    Viac k obalu… plastový obal je dočasný. Od jesene nás čaká exkluzívnejšie a luxusnejšie balenie 🙂 Adel

    Liked by 1 person

  2. Tatiana píše:

    Prešla som si všetkými krémami od Larens… je to vtipné, ale ja skúšam prípravky aj ktoré nie sú zrovna na môj typ pleti 🙂 našťastie u prírodnej kozmetiky nehrozí omyl, iba lepší a luxusnejší pocit pleti… mám rada všetky .. akože fakt 🙂 ale gla je vyšší level, už len vôňou… perfektne zhydratuje… sušienky, pre vás top a na zimu pre zrelšiu pleť je nutnosť! Okrem hydratácie upravuje mazotvorbu a vyplňa medzibunkové lipidy … takže upravuje šupinky! Zrelá pleť s akné, povädlá, pigmentové škvrny- tak na toto je top. A pre mladšie ročníky odporúčam aj ako kúru!!!

    Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s