Dvojnásobné víťazstvo!

on

 Placeholder ImageVčera (21.6.2017) sa vo Varšave konalo slávnostné udelenie ocenení v 21. hlasovaní Kultový kozmetický prípravok (Qltowy Kosmetyk) organizovanom odborným kozmetickým magazínom Kosmetyki. Minulý rok sme sa odtiaľ vrátili s titulom Kultový nápad (Qltowy Koncept) pre peptidové sérum. Tentokrát sme boli nominovaní v dvoch kategóriách: Pánske kozmetické prípravky a Kozmetické procedúry a odniesli sme si obidve ocenenia!

chl

Porota ocenila náš Revital Men Cream Gel titulom Kultový kozmetický prípravok 2017v kategórii “Pánska kozmetika – poľská”. Druhé ocenenie v kategórii  “Kozmetické procedúry” získala naša vlajková procedúra na tvár “Tajomstvo večnej mladosti”, ktorú vykonávajú o. i. vo WellU Anti Aging Institute v hoteli Biały Kamień v Świeradowe, Poľsko, a v stále sa rozširujúcej sieti kozmetických salónov s logom WellU Partner.
“Sme mimoriadne pyšní, pretože tieto ocenenia sú ďalším dôkazom vysokej kvality a výborných efektov používania našich kozmeceutík založených na revolučných peptidoch rybieho kolagénu. Produkty Larens začínajú novú éru v kozmetológii.”
sosk
stiahnuť

 

Kultový kozmetický prípravok (Qltowy Kosmetyk) predstavuje prestížne hlasovanie, predmetom ktorého bolo už 21-krát hodnotenie kozmetických prípravkov, ktoré sa v poslednom čase objavili na trhu. Silou súťaže je odborná porota, v ktorej už celé roky zasadajú odborníci na dianie na trhu, dermatológovia, znalci dobrých kozmetických prípravkov, špecialisti obchodu.
cenycen

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s