OJO predajnička v Trenčíne

Placeholder ImageVedeli ste o nej? Ja som ju objavila len pred nedávnom a hneď mi učarovala svojou komornou veľkosťou, milou majiteľkou a všakovakými dobrotami. Preto pozývam všetkých fajnšmekrov tohto druhu ju “ochutnať” a spoznať jej tvorcov.

1

Volám sa Erika Olahová, som rodená Trenčanka.

Milujem rastlinnú stravu, bylinky, leto a slnko, cestovanie a spoznávanie nových ľudí a krajín, more, turistiku..rada čítam a vzdelávam sa, rada sa s ľuďmi rozprávam a vzájomne zdieľam informácie či skúsenosti. Spolu s priateľom Jakubom tiež vedieme prednáškové centrum na rozvoj osobnosti a duchovný rast.

Myšlienka založenia vlastného podniku vo mne niekoľko rokov dozrievala, až vznikla dnešná firma s názvom OJO – spojte sa so zdravím.

6

V OJO predajničke na Zlatovskej ulici v Trenčíne (v bytovke medzi Úspechom a Biankou) pripravujem RAW&vegan zdravé občerstvenie, ktoré nielen chutí, ale dokáže i liečiť. V ponuke máme čerstvo odšťavené ovocné a zeleninové šťavy, SMOOTHIE, RAW polievky, orieškové Vegan mlieka, bylinkové a ovocné limonády, raňajkove menu a niekoľko výberových produktov, ktoré sa spájajú s našou filozofiou „rastlinné, bez éčok, vyrobené poctivo a s láskou“. Pripravujem tiež zdravé prípitky nielen na detské oslavy ale i rôzne meetingy a výnimočné dni, svadby.

 

Máme s Jakubom veľa plánov a nápadov, takmer denne rozoberáme ďalšie kroky, tešíme sa z každej novej podarenej a zrealizovanej myšlienky.

3

Našou predstavou, ku ktorej sa každým dňom krôčikom približujeme, je rozvážať zdravé jedlo, zabezpečovať zdravú rastlinnú stravu z čerstvých, najmä domácich surovín počas celého dňa každému, kto má o zdravú stravu záujem. Sami dobre vieme, že príprava takéhoto jedla (vo forme nápojov), či už čerstvých štiav alebo orieškových mliek, je zdĺhavá a náročná na čas. Preto by sme chceli uľahčiť prístup k zdravému jedlu a dovážať ho priamo ľuďom do ruky (do školy, do práce) za nepremrštené ceny. Tiež nás trápi obmedzená ponuka stravy a rafinované maškrty či sladené umelé nápoje v školských bufetoch. Zdravé stravovanie je žiaľ pre školákov a študentov nielen v Trenčíne ale myslím, že na celom Slovensku, zatiaľ nedostupné, a toto by sme radi zmenili.

10

Veľa zákazníkov sa ku mne vracia a potvrdzuje mi, že im šťavy nielen chutia, ale im i pomáhajú s rôznymi zdravotnými ťažkosťami, čo ma veľmi obohacuje a utvrdzuje v tom, že to, čo robím, má zmysel.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s