Ako som sa začala “umývať”

on

Placeholder Image

Už mi je fuckt trošku blbé dookola vám omieľať, aký problematický vzťah mám s obyčajnou vodou z vodovodu, naozaj si to ale pokladám za povinnosť. S dnešnou recenziou som si naschvál dala trochu načas. Dôvodom bolo očakávanie katastrofických scénárov, ktoré sa pri kombinácii cc a točkovica väčšinou vždy – skôr či neskôr – objavia.

Takže, Dermo Wash gél od LARENS z trenčianskej ADELMY mám prelúskaný naozaj vcelku dokonalo :).

1

Gél je určený na čistenie tváre a tela predovšetkým pleti citlivej, so sklonmi k psoriáze alebo rosacey – má mať účinky seboregulačné, zvlhčujúce, hypoalergénne a regeneračné. Ako viete, moja pleť občas dokáže byť MEGAcitlivá, takže istá dávka nádeje bola pri testovaní vecičky už od začiatku.

2

K baleniu samotnému nie je nejak extra potrebné vyjadrovať sa. Je klasické pumpičkové, takže maximálne praktické – a navyše, ak gél budete používať len na tvár, tak vám vystačí aj celkom dlho, že.

Samotný gél je strednej hustej konzistencie a nevonia.

3

Což je v podstate pozitívne zistenie, pretože nemôžem povedať, že by SMRDEL – aj keď žiadna hitparáda to teda zrovna nie je.

Proces umývania tváre by mal byť nasledovný: tvár odlíčte, vmasírujte gél, nechajte chvíľku pôsobiť a následne opláchnite vodou.

Zo začiatku som mala s touto vecičkou dosť veľký problém. Pár sekúnd po umytí tváre mi totiž ksicht začalo ťahať, až som občasne nadobúdala dojem, že sa moja tvár scvrkne aspoň o dve-tri čísla a bude malá na moju lebku. Problém síce vyriešila následná aplikácia pleťového tonika, Repair gelu a pleťového krému, ale môžete mi veriť, že to nebolo zrovna to najpríjemnejšie, čo ma na ceste životom postretlo!

4

Napriek všetkému odporúčam nevzdávať to – ja som teda vytrvala :). Nie som si istá, koľko presne gél používam /a popravde som lenivá zisťovať to – určite je to ale viac než mesiac/, ale tie moje „ťahavé“ pocity začali asi po týždni ustupovať. Samozrejme, po umytí gélom pokračujem ďalším ošetrením pleti tak, ako zvyčajne /viď vyššie/, ale aj tak evidentne cítim, že pociť ťahania ustúpil – čo ma teší, lebo čistenie pleti namokro je môj /až doteraz nezrealizovateľný/ sen, ktorý si naozaj konečne môžem užívať!

5

A výsledky? Juchám od nadšenia! Pleť je dokonale čistá, vôbec nie je podráždená alebo presušená a dokonca ešte aj občasné postpubertálne prejavy sú tak nejak utlmené!

Za mňa osobne teda prekvapko – v duchu som hneď od začiatku uzatvárala stávky so svojím druhým JA, koľko to mokré čistenie vydržím po všetkých tých predchádzajúcich skúsenostiach… Takže môžem jedine a len vrelo odporučiť.

Ako jasné, cena tohto „čističa“ nie je úplne najsamnižšia, za 250 ml balenie dáte takmer dvacku, ale pre mňa osobne je tá cena – vzhľadom na účinok – fuckt zanedbateľná!

hodnotenie: 10/10

Aký spôsob čistenia pleti preferujete vy? Nech sa podučím :)…

– cc –

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s