Nedôverujete postupu lekárov?

on

Placeholder ImageAni ja. A po včerajšej skúsenosti sa mi robí nevoľno, ak mám niektorého z nich osloviť. Tu nechcem zabudnúť na individuality… Ale človeka realita naučí a pokiaľ sa dá, ide za hlasom Joža Ráža, Poraď si sáaaam….. Tak som sa ho chopila aj ja.

Včera ma v priebehu 2-3 hodín “dostala” chrípka. A poznáte to, v hlave si prehrávate kde ste…, s kým ste…, ako ste…, prečo?…, ale nič iné vám nezostáva, len zahájiť protiútok. Keďže návštevu lekára volím až ako tú najposlednejšiu možnosť, tak aj teraz som sa rozhodla postupovať podľa mnou overených receptov, ako je odpočinok, veľa tekutín, veľa, veľa, veľa vitamínu C (cca 2000 mg/deň), a Allimax.

cesnak

A to je ten prípravok, o ktorom vám chcem dnes napísať. Je to jedinečný produkt, prírodné antibiotikum, v ktorého zázračnú schopnosť som neverila, pokiaľ som nevyskúšala. Odporučila mi ho jedna známa, pred mnohými dňami a až teraz prišla jedinečná možnosť overiť jeho kvality Poviem vám, že je v mojom bádaní za zdravím a pri prekonávaní ochorení zatiaľ neprekonateľný. Veď za jeden deň ma zbaviť 38° teplôt a uviesť ma do bežného života nedokáže len tak hocičo. A preto, ak volíte silu prírody nad produktami farmaceutického priemyslu, skúste ho a dáte mi za pravdu. Od teraz, Allimax, vždy a všade so mnou. Je vynikajúcim spoločníkom ako na cestách, tak aj doma. Pri prekonávaní vírusových, bakteriálnych a plesňových ochorení v súlade s prírodou je JEDNOTKA.

                                                                                               Všetkým prajem veľa zdravia, Adel 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s