Kľúčom k zdravej, dobre vyzerajúcej a odolnej pleti je jej hydratácia

Placeholder ImagePopraskané pery, červené škvrny na tvári, rozrastajúce sa lišaje, drsná pokožka na rukách, polámané nechty, olupujúca sa kožtička okolo nechtov, svrbivý pocit na pokožke celého tela… Poznáte to. Prišli chladnejšie dni, dážď strieda vietor a ten zasa mráz, miestami vybehne zubaté slniečko a vy a vaša pokožka sa idete “zblázniť”. Natreli by ste si na seba hádam čokoľvek, len aby ste sa cítili komfortnejšie. Verím, že ste si prešli už mnohými “mazadlami” a v domnení, že čím mastnejší, tým lepší. Ale bolo tomu naozaj tak? Pomohol vám? Vyriešili ste problém dlhodobo?

Problémom suchej pleti alebo málo hydratovanej je okrem genetiky nízky príjem tekutín, používanie dráždivých odličovacích vôd s obsahom alkoholu, nadmerné čistenie pleti, sprchovanie sa, pobyt vo vykúrených miestnostiach so suchým vzduchom, či aplikácia nevhodných kozmetických prípravkov. Ale ktoré sú tie vhodné?

Neponúkam štatistický prieskum ani rebríček tých NAJ, ale vlastnú skúsenosť, ktorá funguje a je na nezaplatenie. Prím hrajú zložky ako je Hydromanil a kyselina hyaluronová.

Hydromanil™ je aktívna látka rastlinného pôvodu, ktorá sa vyznačuje dokonalými hydratačnými účinkami. Jeho základ tvoria zlúčeniny cukru bohaté na galaktomanán, pochádzajúce z plodov stromu Tara (Caesalpinia spinosa), rastúceho vo veľmi náročnom, suchom podnebí Ánd, najmä v Peru.

Kyselinu hyalurónovú netreba nejak špeciálne predstavovať, tak sa pokúsim len v bodoch vypichnúť jej pozitíva. Je vlastná nášmu organizmu, s pribúdajúcim vekom sa vytráca, posilňuje kolagénové (pevnosť pokožky) a elastínové (pružnosť pokožky) vlákna, viaže molekuly vody, od veľkosti molekúl je aktívna v jednotlivých vrstvách pokožky, má protizápalové a antioxidačné schopnosti, zabezpečuje bunkovú obnovu…

Kde je možné nájsť tieto zložky? Resp., ktoré produkty ich obsahujú?

Hydromanil TM

Hydromanil™ môžete nájsť hneď v niekoľkých produktoch LARENS, v ultrahydratačnom kréme na tvár Hydrobalance, v kréme pre náročnú pleť Dermo Face Cream, v ľahkom Aqua spreji a v kultovom Sére Hair & Body Repair Spray.

Hydromanil TM

Hyaluron Serum značky Larens je prípravok s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej (vysoko- a nízkomolekulárnej). Produkt s ľahkou, krémovo-gélovou konzistenciou je obohatený aktívnymi zložkami, ako sú: komplex peptidov rybieho kolagénu, retinol, vitamín E, alantoín, vitamín C, kolagén, skvalén. Sérum má hydratačný účinok, viaže vodu v pokožke vyplňujúc vrásky, vyhladzujúc jej štruktúru, vyživujúc a zvyšujúc úroveň jej pevnosti.

                                                                                                                                             Vaša Adel 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s