LARENS rutina: liftingový krém a hyaluronové sérum

on

Placeholder ImageAk by vás náááhodou zaujímalo, na čom aktuálne naozaj frčím v starostlivosti o pleť, alebo ak aj nie /ha ha/, ale máte už nejaké to storočie po tridsiatke, tak sa pohodlne usaďte a či už dobrovoľne alebo z donútenia si prečítajte dnešný článok. Pre tentokrát to bude opäť značka LARENS a jej liftingový pleťový krém a Hyaluron sérum.

1

Asi vám nemusím priliš obkecávať okolo takého toho oficiálneho blablabla od výrobcu – koniec koncov, vygúglite si to určite aj samé. Myslím, že už len z názvu vecičiek je vám jasné, na akú pleť sú určené a čo všetko majú riešiť. Ja už tieto veci používam asi mesiac a keďže by som bola rada, aby ste prípadne stihli využiť ešte jednu superakciu, tak som sa rozhodla zveriť sa vám so svojimi dojmami.

Aby bolo jasné hneď na úvod, obe vecičky som svojho času skúšala zo vzoriek a keďže ma nadchli, plánovala som kúpiť full balenia. Holt, moje tajné túžby a plány boli vyslyšané trenčianskym salónom ADELMA, resp. jeho majiteľkou Adel a tak už mesiac testujem ako drak :).

2

Začnime sérom – pretože práve tým po vyčistení pleti začínam ja.

Hyaluron sérum sa odporúča nanášať na navlhčenú pleť – ja na tento účel používam klasickú ružovú vodu – pretože sérum tú vlahu v pleti potom doslova uzamkne a nepustí. Konzistencia séra je trošku redšia /ale nie príliš!/, takže jeho vstrebávanie je absolútne bezproblémové aj na navlhčenej pleti. Sérum síce nevonia, ale ani nelepí :)a naopak, je na pleti moooooooc príjemné! A je ideálne aj ako podklad pod mejkap, off course – to by som mu naozaj neodpustila, keby nebolo! 🙂

3

Ešte príjemnejší je ale jeho efekt. Sérum zanechá pleť neskutočne jemnú a napitú vlahou tak, že ten efekt nielen cítite, ale doslova vidíte.

Sérum používam väčšinou len raz denne, ak by sa vám ale málilo, kľudne svoju dávku zvýšte na dvakrát denne, ja musím stíhať používať aj môjho ďalšieho miláčika od Larens :).

Liftingového krému na tento zimný nečas som sa trošku bála. Zo vzorky sa mi nezdal až taký hutný /možno v porovnaní s mojím obľúbencom GLA krémom/, ale keďže bol na pleti tiež veľmi príjemný, rozhodla som sa risknúť to.

Paradoxne, konzistencia naozaj je dosť hutná, krém ale nie je taký premasťujúci a rozhodne pleť nezaťaží, aj keby ste ju nemali vyslovene starú a suchú :D. Naopak, podobne ako to bolo v prípade GLA krému, aj pri tomto patladle cítite tú silu, ktorá z toho účinku ide a krémiku vám tak vystačí naozaj malé množstvo – postačí jedno pumpnutie.

4

5

Liftingový krém celkom fajn, tak trošku kyslasto, vonia – nie je to nič dychberúce, GLA krém mi voňal teda viac, ale furt ten odér nie je obťažujúci. Ako som už spomenula, krém je na pleti tak isto luxusne príjemný a – čo je asi to najpodstatnejšie – naozaj funkčný! Krém pleť vypne, ale rozhodne to nejde na úkor vášho komfortu – ťahajúce krémy by som ja osobne na ksichte nezniesla dlhšie než hodinu – a zanechá pleť viditeľne oživenú. Snáď ma pochopíte, čo tým myslím, holt, nikdy som nebola dobrá v opisovaní svojich dojmov, ak som z niečoho nadšená :).

6

Ani krém nerobí pod mejkapom žiadnu neplechu /čo by som tiež nezniesla/, takže si veselo chrochtám blahom a užívam ksicht hladký takmer ako detská prdelka.

Obe vecičky zoženiete v nie celkom vzhľadných, ale plne funkčných plastových tubičkách o objeme 50 ml a za cenu takmer 50e /sérum/ a takmer 40e /krém/. Uznávam, nie najmenej… Komu sa ale zdá cena privysoká, nech si spomenie na to, že GLA pleťový krém mi vydržal asi pol roka pravidelného patlania na ksicht, což si myslím, že je dooosť úctyhodné.

A teraz k tej akcii, ktorá trvá presne do 22. decembra. Ak by vás akákoľvek vecička značky Larens zaujala, pri kúpe dvoch máte tú tretiu /najlacnejšiu/ ceeelkom zadara! Ja som to mala v pláne využiť práve v prípade dvoch fešáčikov z dnešného článku :).

hodnotenie:

sérum 10/10

krém 10/10

Obligátna otázka na záver: Vyskúšali ste už niečo od značky Larens? A ako často podliehate akciám typu dvaplusjeden? 🙂

Vaša Claire 🙂

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s