Beauty Home

on

Placeholder ImageNerada používam cudzie slová, ale krajšie a výstižnejšie by som túto skvelú službu v slovenčine nenazvala, len ako Beauty Home. Ale myslím si, že nebudú mať problém s jeho osvojením ani tí, ktorí uprednostňujú jazyk slovenský.

Častokrát hovoríme, že doba je iná, rýchlejšia, horšia, že časy, keď sme ešte stíhali vnímať “farby” života, sú nenávratne preč. Je zbytočné si nahovárať niečo iné, je to tak. Hľadáme spôsoby, ako sa pozastaviť, ako ten film, ktorý sa začne prehrávať s ranným budíkom, neprestrihovať, ale nechať ho krútiť sa vo vlastnom tempe. Hm, sama mám s tým problém, je to ťažké. Predsavzatia striedajú meditačné techniky, ba až ochorenia s výstražným prstom signalizujú, že je treba zatiahnuť ručnú. Pokiaľ máme v sebe ešte kúsok sebareflexie, nie sme na tom až tak “zle”. Si myslím. Dôležité je len zotrvať v tomto bdelom stave.

My v Adelme vám chceme byť nápomocní a prispieť k spomaleniu ozubených kolies orloja menom VEK a preto prichádzame s novou ešte voňajúcou službou Beauty Home. A keď sme na Slovensku tak aj po slovensky…. Poskytujeme všetky ošetrenia pleti a pokožky aj v domácom prostredí. Takže mamičky na materskej, ktoré nestíhate v rámci denného kolobehu, tiež vyťažení zamestnanci firiem, ale aj tí, ktorí si chcete oddýchnuť doma, vo svojej obývačke, budeme sa tešiť pokiaľ túto službu využijete a oceníte jej apriori.

                                                                                                                                           Vaša Adel 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s