Zasa o kúsok ďalej s Vital Injectorom 2

on

Technológie napredujú, zákazník je náročnejší, život plynie rýchlejšie ako “včera” a škála procedúr, či ošetrení u nás sa zväčšuje. Rozhodnutie zakúpiť prístroj na invazívnejšie ošetrenie pokožky padlo takmer pred pol rokom. A už v týchto dňoch sa môžete naň tešiť. Je ním Vital Injector 2.

Vital Injector 2 ponúka najdokonalejší systém vpravovania účinných látok v súčastnosti. 

Hlavnou výhodou Vital Injector je vákuum, kontrolovaná hĺbka aplikácie a precízny mikroobjem dávky rozdelený do 5 ihličiek. Prostredníctvom nich sa aplikuje výplňový implantát – kyselina hyalurónová spolu ostatnými účinnými látkami (vitamíny, stopové prvky,…) na desatinu milimetra a mikrolitra presne. Ale aj depigmentačné séra, séra na redukciu obsahu tukových buniek, či podporu rastu vlasov. Doposiaľ neexistuje tak účinný prístroj na plošnú aplikáciu látok, v presne určenom množstve, do zvolenej hĺbky epidermy.

images

Ošetrenie Vital Injectorom je určené pre každú unavenú, dehydratovanú pokožku v každom veku. Priebeh je po nanesení anestetika bezbolestný, nenáročný na čas a s okamžitými výsledkom. Je možné ho absolvovať kedykoľvek počas celého roka, aj keď obdobie bez aktívneho slnka je priaznivejšie.

Materiál, ktorý používame je vhodné aplikovať 3 krát z mesačnými intervalmi a vaša pleť bude krásne hĺbkovo hydratovaná, vypnutá, svieža, presvetlená, “šťavnatá. Zlepší sa štruktúra pokožky, zvýši sa jej pružnosť, zjemnia sa drobné vrásky.

Ošetrované miesta:

  • tvár
  • pery
  • krk
  • dekolt
  • chrbty ruky
  • časti tela postihnuté celulitídou

Cena ošetrenia závisí od aplikovanej látky 120 – 210 €. V prípade predplatenia balíčka 3 ošetrení vopred poskytujeme zľavu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s