Hydrodermabrázia/Aqua Peel 6v1

Hydrodermabrázia

Kozmetická procedúra hydrodermabrázia ponúka neinvazívne ošetrenie pleti novej generácie. Predstavuje kozmetický hit v oblasti omladzovania prístrojovou technikou.

– hlboké čistenie pórov
– rozpúšťa a vysáva nečistoty a dokonale zjemňuje pleť
– odstraňuje mazové uzávery a póry zostávajú čisté

Hydropeel nadstavce disponujú abrazivnými hrotmi, ktoré umožňujú dokonalú exfoliáciu kože bez nežiadúceho podráždenia. Hydrodermabrazívny nadstavec tryská úzky pramienok vody a čistí pleť vysokorýchlostným vákuovým saním. Súčasne je pleť hydratovaná vhodne zvolenou tekutinou. Veľkým pozitívom tohoto prístroje je jeho šetrnosť, docielená používaním iba vody a vybraným sérom podľa potreby.

Ultrazvuková špachtla

Ultrazvuková špachtla hĺbkovo čistí pleť a aktivuje jej metabolizmus. Zabezpečuje lepšiu schopnosť vstrebávania kozmetických prípravkov. Jemne masíruje pleť a pôsobí hlboko do kožnej škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzívne regeneruje pokožku do hĺbky. Výsledkom je svieža a zdravá pleť.

Ultrazvuková mezoterapia

Funguje na princípe hĺbkového vpravovania účinných látok. Ošetrenie aktivuje tvorbu elastínových a kolagénových vláken, dochádza k regenerácii na bunkovej úrovni, liftingovému efektu a stimulácii lymfatického systému.

Kyslíková mezoterapia

Kyslík má protizápalové a hojivé účinky. Spolu so špeciálnym sérami a vitamínmi odstraňuje a predchádza tvorbe akné. Kyslík zabezpečuje hydratáciu a detoxikáciu pokožky a tím prispieva k omladeniu a osvieženiu pleti. Jemné vrásky úplne miznú, hlbšie sa maximálne vyhladzujú. Bledá farba pokožky, strata pružnosti pokožky a jej predčasné starnutie – to sú len niektoré príznaky nedostatku kyslíka. Program kyslíkovej terapie umožňuje doplniť chýbajúci kyslík a vrátiť pokožke sviežosť, jas a zdravý vzhľad.

Studené kladivko

Ochladzuje, zjemňuje a vypína pleť. Redukuje vrásky, podporuje hyperpláziu kolagénu, zjemňuje žilky. Vhodné pre citlivou pleť.

Bipolárna rádiofrekvencia

Omladzuje a vypína pokožku. Výsledkom je pevnejšia pleť s výrazným úbytkom vrások a zmierňuje prejav ochabnutej pleti. Celkovo zoštíhľuje tvár a odstraňuje tzv. sysliu tvár. Rádiofrekvencia prehrieva pokožku v hĺbke s cieľom obnoviť kolagénové a elastínové vlákna. Efekt je dosahovaný pôsobením rádiofrekvenčných vĺn v hĺbke pokožky, kde stimulujú ich novotvorbu, takže sa pokožka spevňuje a súčasne sa predchádza tvorbe jemných vrások.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s