Larens

LARENS je moderná a špecializovaná značka kozmeceutík orientovaných na boj proti starnutiu a kožným problémom.

larens-1

Predstavuje regeneráciu, výživu a starostlivosť v jednom.

Okrem účinkov proti starnutiu sú kozmeceutiká Larens odpoveďou na potreby problematickej pleti so sklonom k alergiám, pleti, ktorá zápasí s atopickou dermatitídou alebo psoriázou, ako aj pleti poškodenej v dôsledku nepriaznivého vplyvu vonkajšieho prostredia. Predstavujú tiež zhmotnenie vyše 10 rokov výskumu s prof. Frydrychowským, vedcami, dermatológmi a kozmetológmi.

Kľúčová zložka v podobe  com– zdroja prírodných peptidov nazývaná aj ,,budúcnosťou kozmetológie” predstavuje recept WellU na časom nenarušený vzhľad.

com

Prítomnosť vyše 70 aktívnych látok vrátane biologicky aktívneho kolagénu, ektoínu, kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, prírodných vitamínov, výťažkov, olejov a NUTRIVI vody, ktorá účinne prenáša aktívne látky do hĺbky kože predstavuje bezpečnú, neinvazívnu, ale rovnako účinnú alternatívu pre botox, injekcie a zákroky estetickej chirurgie.

 

Recept na dlhý plnohodnotný život, ktorý križuje plány biologických hodín. Biopeptide Complex predstavuje formulu budúcnosti, najúčinnejšieho spojenca v spomaľovaní procesu starnutia. Je základom kozmeceutík Larens a výživových doplnkov Nutrivi, inžinierom kolagénu v koži, kĺboch, šľachách, kostiach a vo všetkých orgánoch. Predstavuje účinnú alternatívu pre ostrie skalpela, múdru, holistickú investíciu do krásy a zdravia. Riešenie pre ochabnutú pokožku, ktorej chýba pevnosť a hladkosť, lámavé nechty, vlasy bez lesku, krehké kosti, slabé kĺby a šľachy, oslabenú imunitu, ťaživú bolesť a opakujúce sa zápaly.

frydr

Je to výsledok viac ako 10- ročnej spolupráce s prof. Andrzejem Frydrychowským a aj zdroj pýchy, pretože ako jediní na svete vlastníme patent na získavanie biologicky aktívneho kolagénu a rybích peptidov.

Pre nás všetkých blahodarné účinky Biopeptide Complex znamenajú:

  • nárast kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej v prospech kože a viacerých orgánov v tele, okrem iného kostí, kĺbov, chrupaviek, vlasov, nechtov a mnohých iných,
  • spomalenie aktivity enzýmov spôsobujúcich starnutie,
  • hĺbkovú regeneráciu, výživu a starostlivosť o pleť, ktorá sa vplyvom komplexu prírodných peptidov stáva svetlejšou a má vyrovnaný tón, je pevnejšia, pružnejšia a viac hydratovaná,
  • spomaľujú sekréciu interleukínov, enzýmov, ktoré spôsobujú zdĺhavé akútne zápaly.

Peptidy delíme na tri „pracovné skupiny” :

Signálne peptidy

 – ktoré vysielajú signál o poškodení a úbytku kolagénu, čím stimulujú aktivitu fibroblastov k tvorbe spojivového tkaniva kože – kolagénu a elastínu. Kolagén predstavuje 30% z celkovej hmotnosti bielkovín v ľudskom organizme. Znamená to, že osoba vážiaca 75 kg má 15 kg bielkovín, z čoho až 7,5 kg tvorí práve kolagén, látka, ktorá je zodpovedná za vzhľad nedotknutý časom a ktorá sa podieľa na životných funkciách všetkých orgánov a tkanív. Chráni imunitný systém, zabraňuje prenikaniu a šíreniu baktérií. Po 21. roku života postupne stráca schopnosť obnovy, preto je potrebné neustále doplňovať jeho nedostatok.

Uvoľňujúce peptidy – uvoľňujú sval y zodpovedné za vznik mimických vrások (botoxový efekt).

Petransportné peptidy – prenášajú aktívne látky do hlbokých vrstiev kože, vďaka čomu sa ich obnova a regenerácia odohráva v samotnom zdroji ťažkostí.

https://adelma.wellu.eu/

Bez názvu

%d blogerom sa páči toto: