Cenník služieb

Komplexný prehľad o kondícii vášho organizmu

  • získate komplexný prehľad o Vašej kondícii organizmu už v priebehu jednej minúty
  • princípom je snímanie jemného elektromagnetického vlnenia, ktoré vytvára ľudský organizmus

Viac informácií tu…

Masáž rúk bez zábalu/alginátovej masky  

Masáž má relaxačné a omladzujúce účinky. Špeciálnymi technikami pokožku prekrvíme, uvoľníme stres, čím vytvoríme priestor sa bunkám regenerovať a obnovovať.
Masáž má relaxačné a omladzujúce účinky. Jej použitím a aplikáciou alginátovej  masky dosiahneme absolútnu súhru výnimočných zložiek, čím pokožku prekrvíme, uvoľníme stres a vytvoríme priestor sa bunkám regenerovať a obnovovať.

Masáž dekoltu 

Masáž dekoltu má relaxačné a omladzujúce účinky. Špeciálnymi technikami pokožku prekrvíme, uvoľníme stres, čím vytvoríme priestor sa bunkám regenerovať a obnovovať.

Masáž tváre a krku 

Masáž dekoltu má relaxačné a omladzujúce účinky. Špeciálnymi technikami pokožku prekrvíme, uvoľníme stres, čím vytvoríme priestor sa bunkám regenerovať a obnovovať.

Hydratačné ošetrenie

Ošetrenie vhodné pre suchú, dehydrovanú, nedostatočne vyživenú pleť, ktorá trpí príznakmi únavy, čo môžem byť dôsledkom aj nadmernému vystavovaniu slnečným lúčom.

Regeneračné ošetrenie

Ošetrenie vhodné pre mladú pleť ako prevencia predčasného starnutia. Už po absolvovaní prvej procedúry pleť rozjasníme, zjednotíme farebné tóny, vyživíme a hydratujeme. Dokonca stimuláciou naštartujeme syntézu kolagénových vláken.
Viac informácií tu…

Ošetrenie aknóznej pleti/hĺbkové čistenie

Aknózna alebo problematická pleť si vyžaduje zvýšenú starostlivosť, ktorú vieme s kozmeceutikou Larens poskytnúť na najvyššej úrovni. Dokonalý efekt zabezpečí čistenie ultrazvukovou špachtlou BT-micro slim.

Viac informácií tu…

Liftingové ošetrenie

Pleť, ktorá stratila pevnosť, má výraznejšie mimické a statické vrásky, ak ju veľmi vystavujete slnečným lúčom sa stáva dehydrovaná, suchá a časom aj ochabnutá. Tieto všetky atribúty spolu s pribúdajúcim vekom sa na pleti odzrkadľujú a časom nás aj trápia. V tomto prípade odporúčame liftingové ošetrenie.

Viac informácií tu… 

Tajomstvo večnej mladosti 

Ak si chcete naplno vychutnať účinok jedinečnej kozmeceutiky Larens, tak práve vám je určená procedúra “Tajomstvo večnej mladosti”. Na vlastnej koži  za 1 1/2 hodiny pocítite silu kolagénu, elastínu, kyseliny hyaluronovej, alantoínu, Matrixyl-u 3000®, …

Viac informácií tu…

Chemický peeling

Chemický povrchový peeling s komplexom prírodných peptidov, dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje jej nedostatky. Predstavuje spojenie dvoch druhov kyselín: 5% kyseliny mandľovej a 5% kyseliny pyrohroznovej (pH 1,1).

Viac informácií tu…

Vstupná diagnostika pred procedúrou v Ozónovom parnom boxe/v cene procedúr

Pred samotnou procedúrou v Ozónovom parnom boxe je vykonaná vstupná diagnostika zistením kyslosti organizmu vyšetrením pH moču. Na základe toho prebieha ďalší rozhovor, poradenstvo a samotná procedúra.

Viac informácií tu…

Vstupná diagnostika pred procedúrou Smoothshapes/v cene procedúr

Pred procedúrou  použitia Smoothshapes je vykonaná vstupná diagnostika, ktorá spočíva v zisťovaní hmotnosti, zavodnenia a svalovej dispozície organizmu. Na základe toho prebieha ďalší rozhovor, poradenstvo a procedúra. Diagnostika prebieha pomocou prístroja In Body 230.

Viac informácií tu…

Detoxikácia, regenerácia, prevencia (Ozónovým parným boxom)

Zmyslom detoxikácie organizmu je prevencia voči civilizačným ochoreniam, vyrovnanie acidobázickej rovnováhy, zbavenie sa plesní, baktérií, patogénov, čím dochádza k ozdravovaniu a posilneniu imunity.

Viac informácií tu…

Smoothshapes

Kypré tvary už dávno nie sú v móde. Vymeniť trápenie za krásnu postavu môže byť jednoduchšie ako ste si kedy mysleli. Vďaka ošetreniu laserovým prístrojom SmoothShapes® dokážeme premeniť Vaše telo jednoducho a rýchlo.

Predstavujeme novinku na trhu v odstraňovaní celulitídy a zmenšovaní obvodov o viac ako 8 cm. Mimoriadne účinné pre zoštíhlenie, vytvarovanie postavy, proti celulitíde a striám

Viac informácií tu…

Mezoterapia – ošetrenie prístrojom LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN

Led photon electric dermapen je prístroj najnovšej generácie pre mezoterapiu v kombinácii so svetelnou terapiou. Predstavuje veľmi účinné riešenie s výrazným efektom s ďalším bonusom vo forme chromoterapie.

Viac informácií tu…

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s