Daniela Kurky

Volám sa Daniela a som Mommy blogerka. Vo svojom živote sa snažím všetko robiť na 100 percent, takže keď prišiel ten čas, vymenila som Office manager stoličku za varešku. 🙂 Pôvodne som z Oravy, ale už 12 rokov žijem v Dubline. Tu som dospela, a aj keď je puberta dávno za mnou, akné ma prenasleduje stále. Toto bolo hlavným dôvodom, prečo som sa rozhodla zapojiť do tohto projektu. A tak isto sa mi nepáčila myšlienka kožnej lekárky, že sa to dá vyriešiť len hormonálnou liečbou, lebo hormónov mám už fakt dosť a aj ich skákania ako na húsenkovej dráhe. 🙂 Celkovo sa snažím viac presadiť zdravší životný štýl vo svojej rodine, takže skúsiť niečo takéto bolo mojou jasnou voľbou a už teraz sa teším na výsledky. :)”

Danielka v poslednej dobre prekonáva veľké zmeny. Sťahuje sa, zariaďuje, zvyká si na nový život na Slovensku. A my vieme, že prijať všetky superlatíva našej krajiny nieje vždy najľahšie. Vysporiadať sa so sociálnym systémom, úradmi, zdravotníctvom, školstvom, alebo aj samotnou dopravou, či ponúkaným tovarom v predajniach, je veľa krát, fúúúúúúúúúúú, na zahryznutie do jazyka (pri najlepšom) 🙂

Tak, konečne sa ako – tak zabývala a vhupla do toho.. okrem toho, že má svoj blog, podujala sa aj na obohatenie toho nášho.

Na úvod natočila Shopping Haul, kde sa venuje aj Larensu. viac zaujímavostí na:

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s