In Body 230

Placeholder Image

In Body 230 je moderný prístroj špeciálne upravený a vyvinutý na analýzu telesných údajov našich klientov.

Bezbolestné vyšetrenie tela s pomocou prístroja In Body je založené na stanovení odporu pri neškodnom prietoku elektrického prúdu telom. Použitím 8-bodových dotykových elektród, In body meria telo po častiach pomocou najpresnejšej technológie DSM-BIA. Prístroj IN BODY 230 využívame k stanoveniu optimálneho postupu pri chudnutí, pri hodnotení efektu cvičenia i pri poruchách príjmu potravy.

Prístroj IN BODY 230 presne zistí rozloženie segmentálnej svaloviny v horných i dolných končatinách a v oblasti brucha. Počas jedného merania sa dozvieme množstvo tuku v tele a jeho presné uloženie v kilogramoch i percentách.

Z vyšetrenia podobného CT vyšetreniu je potom zrejmé kde máte tuk uložený. Či je uložený pod pokožkou alebo vnútri brucha okolo vnútorných orgánov ( pečeň, oblička, črevá ) a či teda predstavuje len kozmetický defekt alebo kardiovaskulárne riziko vzniku náhleho infarktu myokardu či iných kardiovaskulárnych ochorení.

Samotná analýza je rýchla a bezbolestná.
V priebehu chvíle (do 1 minúty) vieme zistiť presné množstvo Vášho kostrového svalstva, presné množstvo tuku vo vašom organizme a jeho rozloženie, množstvo kostí a zadržanej vody v tele, zhodnotí vyváženosť postavy.

Opakovaná analýza pomocou IN BODY 230 umožňuje vyhodnotiť výsledky zmien vo výžive, vývoj dosiahnutý fyzickou záťažou či aplikáciou jednotlivých procedúr.

Bez In Body analýzy nevieme objektívne hodnotiť výsledky pri chudnutí či diétach. Priebežná kontrola umožňuje včas korigovať chyby vedúce len k strate vody, či svalovej hmoty miesto odbúravania tukov.

Nová revolučná technológia poskytuje presné výsledky, ktorým môžete dôverovať. Čo všetko sa vďaka tomuto prístroju môžete o svojom tele dozvedieť?

  • telesná voda, telesný tuk, svalová hmota, beztuková hmota, váha
  • BMI, percentuálny podiel telesného tuku, pomer pásu k bokom (WHR)
  • doporučenie minimálnej kalorickej potreby (BMR)
  • hodnotenie tukového a svalového tkaniva
  • meranie v jednotlivých telesných častiach stanovené každou frekvenciou zvlášť

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s