Led Photon Electric Dermapen

Placeholder Image

Led photon electric dermapen je prístroj najnovšej generácie pre mezoterapiu v kombinácii so svetelnou terapiou. Predstavuje veľmi účinné riešenie s výrazným efektom s ďalším bonusom vo forme chromoterapie.

Mezoterapia predstavuje nechirurgické omladenie pokožky s využitím mikroihličiek, vpichovaných vysokou rýchlosťou do pokožky. V mieste vpichu ihličky vytvárajú mikrokanáliky, ktorými vopred nanesené séra (kys. hyalurónová, bieliace sérum…) prenikajú do pokožky. Týmto spôsobom sa ich vstrebávanie zvýši až o 80% v porovnaní s povrchovou aplikáciou. Účinnosť kozmetických ošetrení sa tak radikálne zvyšuje.

Mikroskopické vpichy zároveň stimulujú rastové a regeneračné mechanizmy kože. Vznikajú nové kolagénové a elastínové vlákna, tvoria sa nové kožné bunky, čo vedie k celkovej obnove, vypnutiu a omladeniu pokožky.

derm2

Mezoterapia pomocou prístroja LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN prináša vynikajúce výsledky:

  • radikálne omladenie pleti
  • redukcia všetkých typov vrások od drobných až po hlboké
  • zlepšenie pružnosti a pevnosti pokožky
  • zmiernenie jazvičiek po akné
  • depigmentácia a zjednotenie odtieňa pleti
  • zmiernenie strií

Prístroj pozostáva z kovového tela a nadstavca s 9 alebo 12 mikroihličkami. Pri práci využívame ľubovoľnú hĺbku prieniku ihly do pokožky (0,2 – 2 mm). Ľahkým prikladaním prechádzame po celej tvári alebo po žiadanom mieste a súbežne prispôsobujeme hĺbku vpichu podľa miery citlivosti klienta a daných oblastí.  Máme možnosť regulovať aj rýchlosť vpichu v rozmedzí 1 – 5. Nižšia rýchlosť umožňuje precíznejšie ošetrenie bez rizika nadmerného podráždenia pleti a ak chceme prácu zefektívniť z časového hľadiska, volíme rýchlejšiu rýchlosť.

Tento najnovší prístroj DERMAPEN je vybavený aj led-diódami pre chromoterapiu (terapiu farbami).

Dizajn bez názvu

Chromoterapiu, tiež terapiu farbami používame k vyváženiu energie v ľudskom tele, čo poznali už aj starí číňania, gréci a egypťania. Pôsobenie vhodne zvolenou farbou dokáže zmierniť stres a uviesť organizmus do kľudu alebo naopak ju aktivovať.

Farebné podnety nevnímame iba zrakom, ale aj ostatnými zmyslami. Každá farba je elektromagnetickým vlnením na určitej vlnovej dĺžke. Jeho priamym pôsobením na pokožku dochádza k množstvu podnetov, ktoré privádzajú do kožných buniek nové impulzy a pôsobia na molekuly kože a tela. Tak naštartujú v pokožke ozdravné procesy, ktoré výrazne podporia priaznivé účinky kozmetického ošetrenia mezoterapiou. Farebná energia prináša našej pleti celú plejádu blahodárnych účinkov v závislosti od zvolenej farby a nášmu organizmu tak prináša povzbudenie, harmonizáciu a regeneráciu.

Info o cene tu…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s