Nutrivi Peptide Beauty Drink 750 ml

on
f5bb95a5fb6645ed13211d25aea3b0079a118ac3-origPeptide Beauty Drink – výživový doplnok obsahujúci unikátnu kompozíciu 4 výťažkov 100% prírodného pôvodu, v podobe najlepšie absorbovateľnej organizmom.
Kombinácia Biopeptide Complex, zdroja biologicky aktívnych peptidov rybieho kolagénu, výťažkov z aceroly a šípky – zdrojov prírodného vitamínu C ako aj extraktu z bambusu bohatého na kremík –  Peptide Beauty Drink predstavuje recept na krásnu, zdravú, mladistvú pokožku, pevné vlasy a nechty. Spôsob kultivácie krásy, ktorá začína vo vnútri.
  • Bioaktívne peptidy rybieho kolagénu v Biopeptide Complex
  • Patentovaná, jedinečná metóda extrakcie
  • Synergia účinkov 4 zložiek
  • 100% prírodné, vysokokoncentrované výťažky

Prínosy pravidelného užívania Peptide Beauty Drink:

  • Podpora regenerácie a syntézy kolagénu a elastínu v tele
  • Krásne, pevné vlasy
  • Účinný proti akné, protizápalové, antibakteriálne a antivírusové účinky, rýchlejšie hojenie rán
  • Anti-aging účinok, prevencia fotostarnutia pleti – stop pigmentovým škvrnám!
  • Krásna, zdravá pokožka
  • Pevné, zdravé nechty

Aktívne zložky a ich účinky:

Biopeptide Complex – Roztok z rybích koží, ktorý obsahuje celý rad aminokyselín, peptidy rybieho kolagénu a peptidy dekorínu, lumikánu a histónu. Komplex koncentrovaných biologických peptidov získavaných z koží vybraných druhov sladkovodných rýb predstavuje zdroj veľmi dobre absorbovateľných (dokonca na 98%) aminokyselín nevyhnutných pre obnovu proteínov v tele a koži, ako sú napr. kolagén a elastín. Podporujú regeneračné, protizápalové a analgetické účinky. Spomaľujú procesy starnutia, zlepšujú imunitu.
Extrakt zo šípky štandardizovaný na 70% vitamínu C
Šípka (Rosa canina) – jeden z najbohatších zdrojov vitamínu C, ktorý sa zúčastňuje syntézy kolagénu. Už jeden až tri plody môžu pokryť dennú potrebu tohto vitamínu u dospelého človeka. Je bohatým zdrojom flavonoidov, antokyánov, pektínov a organických kyselín, ktoré majú vplyv na zvýšenie absorpcie, zintenzívnenie účinkov a ochranu pred rozkladom vitamínu C, obsiahnutého vo výťažku z tejto rastliny. Extrakt z plodov šípky sa vyznačuje vysokou antioxidačnou aktivitou, podporuje odolnosť organizmu pri slabosti, únave, strese. Posilňuje steny ciev.
Extrakt z bambusu štandardizovaný na 70% kremíka
Bambus (Bambusa Shreb.) – mimoriadne bohatý, prírodný, rastlinný zdroj kremíka, jedného z najdôležitejších stopových prvkov. Kremík zohráva dôležitú úlohu pri tvorbe a fungovaní kostných štruktúr, spojivového tkaniva a chrupaviek. Tento prvok ovplyvňuje stav vlasov a nechtov. Tiež podporuje liečbu zápalov kože, akné a ružovky (rosacea). Ako účastník syntézy kolagénu urýchľuje regeneráciu pokožky.
Kremík z bambusu je najrýchlejšie absorbovateľnou formou kremíka spomedzi tých, ktoré sa vyskytujú v prírode. Okrem kremíka sú mladé bambusové výhonky bohaté na ďalšie vzácne zložky, ako sú aminokyseliny (tyrozín, arginín), minerály, sacharidy, bielkoviny, vitamíny, ramnóza alebo flavonoidy.
Výťažok z aceroly štandardizovaný na 5% vitamínu C
Acerola (Malpighia glabra L.) je bohatý zdroj prírodného vitamínu C spolu so synergicky spolupôsobiacimi bioflavonoidmi. Vitamín C, ktorý sa podieľa na biosyntéze kolagénu, má dôležitý vplyv na zachovanie zdravého a požadovaného stavu kože: zvyšuje jej hustotu, stimuluje prekrvenie, zosvetľuje pigmentové škvrny, spomaľuje procesy starnutia. Významne urýchľuje hojenie rán, pomáha odstrániť akné u dospelých.
Výživové hodnoty  50 ml 100 ml
Bílkoviny 1,3 g 2,6 g
Vláknina <0,5 g <0,5 g
Tuky <0,1 % <0,1 %
Energetická hodnota kJ/kcal 104/25 208/50
Sacharidy

z toho cukry

5,45 g

3,9 g

10,9 g

7,79 g

Celkové množství nasycených mastných kyselin <0,1 g <0,1 g
Zložky:
Biopeptide Complex, extrakt z bambusu – štandardizovaný na 70% kremíka, extrakt zo šípky – štandardizovaný na 70% vitamínu C, výťažok z aceroly – štandardizovaný na 5% vitamínu C, lisovaná šťava z jabĺk, arónie a malín, fínsky xylitol – prírodné sladidlo z fínskej brezy, prírodná citrónová aróma

Odporučená denná dávka:

Optimálna spotreba je asi 50-100 ml denne v podobe neriedeného koncentrátu alebo zmiešaného s vodou, ak je to potrebné, pridajte ovocnú šťavu alebo sirup.

Skladovanie:

Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste (pri teplote 0-8°C).

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s