Ošetrenia tela

Komplexný prehľad o kondícii vášho organizmu

  • získate komplexný prehľad o Vašej kondícii organizmu už v priebehu jednej minúty
  • princípom je snímanie jemného elektromagnetického vlnenia, ktoré vytvára ľudský organizmus

Viac informácií tu…

Masáž rúk bez zábalu/alginátovej masky  

Masáž má relaxačné a omladzujúce účinky. Špeciálnymi technikami pokožku prekrvíme, uvoľníme stres, čím vytvoríme priestor sa bunkám regenerovať a obnovovať.

Masáž rúk so zábalom/alginátovou maskou 

Masáž má relaxačné a omladzujúce účinky. Jej použitím a aplikáciou alginátovej  masky dosiahneme absolútnu súhru výnimočných zložiek, čím pokožku prekrvíme, uvoľníme stres a vytvoríme priestor sa bunkám regenerovať a obnovovať.

Masáž dekoltu 

Masáž dekoltu má relaxačné a omladzujúce účinky. Špeciálnymi technikami pokožku prekrvíme, uvoľníme stres, čím vytvoríme priestor sa bunkám regenerovať a obnovovať.

Vstupná diagnostika pred procedúrou v Ozónovom parnom boxe/v cene procedúr

Pred samotnou procedúrou v Ozónovom parnom boxe je vykonaná vstupná diagnostika zistením kyslosti organizmu vyšetrením pH moču. Na základe toho prebieha ďalší rozhovor, poradenstvo a samotná procedúra.

Viac informácií tu…

Vstupná diagnostika pred procedúrou Smoothshapes/v cene procedúr

Pred procedúrou  použitia Smoothshapes je vykonaná vstupná diagnostika, ktorá spočíva v zisťovaní hmotnosti, zavodnenia a svalovej dispozície organizmu. Na základe toho prebieha ďalší rozhovor, poradenstvo a procedúra. Diagnostika prebieha pomocou prístroja In Body 230.

Viac informácií tu…

Redukcia celulitídy/komplexná kúra

Vyskúšajte novú procedúru stehien a zadku alebo bruška a prvý krok v sukni bude pre vás ľahší. Kúrou je možné dosiahnuť zmenšenie obvodov až o niekoľko cm, vaša pokožka sa stane hladšou, štruktúra sa zjednotí, zjemní. A čo je veľmi dôležité, vaše telo sa zbaví prebytočnej vody, ktorá je častokrát príčinou nepríjemných vankúšikov pod pokožkou.

Viac informácií tu…

Detoxikácia, regenerácia, prevencia (Ozónovým parným boxom)

Zmyslom detoxikácie organizmu je prevencia voči civilizačným ochoreniam, vyrovnanie acidobázickej rovnováhy, zbavenie sa plesní, baktérií, patogénov, čím dochádza k ozdravovaniu a posilneniu imunity.

Viac informácií tu…

Smoothshapes

Kypré tvary už dávno nie sú v móde. Vymeniť trápenie za krásnu postavu môže byť jednoduchšie ako ste si kedy mysleli. Vďaka ošetreniu laserovým prístrojom SmoothShapes® dokážeme premeniť Vaše telo jednoducho a rýchlo.

Predstavujeme novinku na trhu v odstraňovaní celulitídy a zmenšovaní obvodov o viac ako 8 cm. Mimoriadne účinné pre zoštíhlenie, vytvarovanie postavy, proti celulitíde a striám

Viac informácií tu…

Ritual Wraps

RITUAL Wraps je procedúra, ktorá kombinuje vnútornú detoxikáciu aktiváciou lymfatického systému pomocou kompresie a vonkajšiu detoxikáciu pomocou vysoko antioxidačných extraktov obsiahnutých v zmesi RITUAL Wraps Body Detox. RITUAL Wraps BODY DETOX  je zostavený TAK, aby pomohol odstrániť uvedené príčiny:
– Problém schudnúť
– Opuchy
– Pocit ťažkých nôh
– Celulitída – pomarančová koža
– Únava, depresia
– Kožné prejavy, akné
– Bolesti hlavy
– Znížená imunita a mnoho ďalších..

Viac informácií tu…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s