Ošetrenia tváre

Lymfatická masáž tváre

Správny chod lymfatického systému pôsobí na správny chod ostatných orgánov v tele, či už je to práca pečene, obličiek, srdca,tráviaceho systému, hormonálneho,pohybového aparátu, atď.

Viac informácií tu…

Masáž tváre a krku 

Masáž dekoltu má relaxačné a omladzujúce účinky. Špeciálnymi technikami pokožku prekrvíme, uvoľníme stres, čím vytvoríme priestor sa bunkám regenerovať a obnovovať.

Hydratačné ošetrenie

Ošetrenie vhodné pre suchú, dehydrovanú, nedostatočne vyživenú pleť, ktorá trpí príznakmi únavy, čo môžem byť dôsledkom aj nadmernému vystavovaniu slnečným lúčom.

Regeneračné ošetrenie

Ošetrenie vhodné pre mladú pleť ako prevencia predčasného starnutia. Už po absolvovaní prvej procedúry pleť rozjasníme, zjednotíme farebné tóny, vyživíme a hydratujeme. Dokonca stimuláciou naštartujeme syntézu kolagénových vláken.
Viac informácií tu…

Ošetrenie aknóznej pleti/hĺbkové čistenie

Aknózna alebo problematická pleť si vyžaduje zvýšenú starostlivosť, ktorú vieme s kozmeceutikou Larens poskytnúť na najvyššej úrovni. Dokonalý efekt zabezpečí čistenie ultrazvukovou špachtlou BT-micro slim.

Viac informácií tu…

Liftingové ošetrenie

Pleť, ktorá stratila pevnosť, má výraznejšie mimické a statické vrásky, ak ju veľmi vystavujete slnečným lúčom sa stáva dehydrovaná, suchá a časom aj ochabnutá. Tieto všetky atribúty spolu s pribúdajúcim vekom sa na pleti odzrkadľujú a časom nás aj trápia. V tomto prípade odporúčame liftingové ošetrenie.

Viac informácií tu… 

Tajomstvo večnej mladosti 

Ak si chcete naplno vychutnať účinok jedinečnej kozmeceutiky Larens, tak práve vám je určená procedúra “Tajomstvo večnej mladosti”. Na vlastnej koži  za 1 1/2 hodiny pocítite silu kolagénu, elastínu, kyseliny hyaluronovej, alantoínu, Matrixyl-u 3000®, …

Viac informácií tu…

Chemický peeling

Chemický povrchový peeling s komplexom prírodných peptidov, dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje jej nedostatky. Predstavuje spojenie dvoch druhov kyselín: 5% kyseliny mandľovej a 5% kyseliny pyrohroznovej (pH 1,1).

Viac informácií tu…

Mezoterapia – ošetrenie prístrojom LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN

Led photon electric dermapen je prístroj najnovšej generácie pre mezoterapiu v kombinácii so svetelnou terapiou. Predstavuje veľmi účinné riešenie s výrazným efektom s ďalším bonusom vo forme chromoterapie.

Viac informácií tu…

Mezolift pomocou prístroja Vital Injector 2

Vital Injector 2 ponúka najdokonalejší systém vpravovania účinných látok v súčastnosti. 

Viac informácií tu…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s