Peptide Drink Health & Beauty 4x300ml

71a54d32179fac87a1174e95fbff0beca2a07cbc-origZákladom zdravého vzhľadu je zdravé telo, pretože zdravé telo je aj pekné telo. Postarajte sa o zdravie a krásu svojho tela tým, že mu dodáte to, čo potrebuje pre život a fungovanie.

Health & Beauty Peptide Drink predstavuje neprekonateľný zdroj aminokyselín a peptidov rybieho kolagénu, ktoré majú 100% prírodný, najlepšie absorbovateľný, pôvod. Obsah synergicky spojených koncentrácií vitamínu C z aceroly a kremíka z prasličky roľnej znásobuje regeneračné, energetizujúce a antioxidačné účinky aminokyselín. Kurkuma je zložka, ktorá je zbraňou proti rakovine daného prípravku.

Podporuje správne fungovanie a:

  • stav kostí
  • chrupaviek
  • kĺbov
  • imunitného systému
  • koži
  • vlasov, nechtov a všetkých orgánov, ktorých základnými prvkami sú kolagénove proteíny

Podporuje imunitu, prispieva k rýchlejšej rekonvalescencii po chorobe, operáciách, zraneniach.

Health&Beauty Peptide Drink predstavuje jedinečné, ucelené spojenie aktívnych látok, ktoré by mohlo niesť názov “ideálny výživový doplnok“.

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY HEALTH & BEAUTY a ich účinky:
Peptidy rybieho kolagénu
Preparát obsahuje roztok z kože rýb, obsahujúci určitý počet aminokyselín, peptidov rybného kolagénu a peptidov decorinu (DCN), lumicanu a histónov. Komplex koncentrovaných biopeptidov získavaných z koží vybraných druhov sladkovodných rýb predstavuje zdroj veľmi dobre absorbovateľných (až na 98%) aminokyselín nevyhnutných k obnove proteínov v tele a koži, ako sú napr. kolagén a elastín. Majú regeneračné, protizápalové a analgetické účinky. Spomaľujú procesy starnutia, zlepšujú imunitu.
Kremík – výťažok z prasličky roľnej
Kremík získavaný z prasličky roľnej zohráva dôležitú úlohu pri tvorbe a fungovaní štruktúr kostí, spojivového tkaniva a chrupaviek. Tento prvok ovplyvňuje stav vlasov a nechtov. Podporuje tiež liečbu zápalov kože, akné a ružovky (rosacea). Ako účastník syntézy kolagénu urýchľuje regeneráciu pokožky.
Prírodný vitamín C – výťažok z aceroly
Spolu so synergicky spolupôsobiacimi bioflavonoidmi predstavuje výťažok
z aceroly jeden z najbohatších zdrojov prírodného vitamínu C. Vitamín C, ktorý sa zúčastňuje biosyntézy kolagénu, má nemalý vplyv na stav kože: zvyšuje jej hustotu, stimuluje prekrvenie, zosvetľuje pigmentové škvrny, spomaľuje procesy starnutia. Významne urýchľuje hojenie rán, pomáha odstrániť akné u dospelých.
Kurkumín – v súčasnosti predstavuje kurkumín obsiahnutý v kurkume jednu z najsilnejších a najsľubnejších prírodných protirakovinových látok. Jej antioxidačné, detoxikačné, protizápalové a lipofilné účinky ovplyvňujú liečbu zápalov pri nádorových ochoreniach, urýchľujú hojenie rán a vredov. Prídavok piperíny zvyšuje biologickú stráviteľnosť kurkumy až 1000-krát.

ZLOŽENIE: Roztok aminokyselín a peptidov z kože rýb na báze vody Nutrivi (50%), lisovaná jablčná šťava (33%), bio šťava z jarabiny (6%), bio šťava z malín (2%), extrakt z aceroly / vitamín C (2% – 6 g v 300 ml), kurkuma (1% – 3 g v 300 ml), praslička 7% kremíka (0,5% – 1,5 g v 300 ml), zázvor (0,2% – 0,5 g v 300 ml), med, piperín, sorbát draselný.

PRIEMERNÉ VÝŽIVOVÉ HODNOTY

VÝŽIVOVÉ HODNOTY v 100 ml    okolo 45 ML*
Energetická hodnota (kcal/kJ) 84/358  28/119,30
Tuky 0,2  0,09
Sacharidy

vrátane cukrov

15,6

13,5

 7,02

6,08

Bielkoviny 4,97 2,24
Sodík 0,028 0,013

*Optimálne množstvo je cca. 45 ml za deň (jedna fľaša za týždeň, štyri fľaše za mesiac).

PREVENTÍVNE: Podávajte denne 20-25 ml neriedeného koncentrátu alebo rozmiešané vo vode v pomere 1:2/1:3 (podľa chuti), ak treba, pridajte ovocnú šťavu alebo sirup. V stavoch vyžadujúcich zvýšený prísun látok v prípravku, napr. počas zotavovania sa po chorobe, podávajtedenne 50-75 ml – vo vyššie uvedených pomeroch.
Optimálne množstvo je cca. 45 ml za deň (jedna fľaša za týždeň, štyri fľaše za mesiac).
SKLADOVANIE: Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste (pri teplote
0-8°C). Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 14 dní.
Minimálna trvanlivosť do: dátum a číslo šarže sú uvedené na uzávere.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s