Smoothshapes/15,-/10 min.

Placeholder Image

Kypré tvary už dávno nie sú v móde. Vymeniť trápenie za krásnu postavu môže byť jednoduchšie ako ste si kedy mysleli. Vďaka ošetreniu laserovým prístrojom Smoothshapes® dokážeme premeniť Vaše telo jednoducho a rýchlo.

Predstavujeme novinku na trhu v odstraňovaní celulitídy a zmenšovaní obvodov o viac ako 8 cm. Mimoriadne účinné pre zoštíhlenie, vytvarovanie postavy, proti celulitíde a striám. Výborné riešenie na bruško po pôrode alebo po ukončení dojčenia. Výsledky sú viditeľné už aj po prvom sedení – pevnejšia a hladšia pokožka.

Ošetriť sa dá ktorákoľvek partia tela – boky, brucho, pás, chrbát, stehná, zadok, ruky, lýtka aj kolená. Ošetrenie nieje bolestivé, pociťujete len príjemnú masáž s hrejivým pocitom.

Smooth-Shapes

Ošetrenie kombinuje:
Dynamický laser s vlnovou dĺžkou 915 nm dobre preniká do tkanív a táto energia je prednostne pohltená lipidmi. Laser s touto vlnovou dĺžkou preukázateľne účinne skvapalňuje tuk v podkoží.
LED žiarenie 650 nm vlnovej dĺžky mení priepustnosť membrán tukových buniek a tým napomáha skvapalnenému tuku premiestniť sa do intersticiálneho priestoru. Tieto prechodné zmeny nepoškodzujú adipocyty, celistvosť buniek je zachovaná. Zacielená oblasť sa prekrvuje a obnovuje sa lymfatická cirkulácia, stimuluje sa tvorba vlastného kolagénu.
Tvarované valčeky posúvajú skvapalnené lipidy z intersticiálneho priestoru do lymfatického systému pre ich dynamické odvodnenie.
Vákuová podtlaková masáž pôsobí na tukové bunky, cievny systém, lymfatický systém. Zlepšením toku lymfy dochádza postupne k odplavovaniu všetkých toxínov a ďalších nežiaducich látok z tela.

Použitie prístroja Smoothshapes v realite

Kontraindikácie:

  • Kardiostimulátor
  • Implantované defibrilátory alebo stimulátory
  • Implantované elektronické zariadenie
  • Onkologické ochorenia
  • Tehotenstvo
  • Nákazlivé alebo prenosné choroby
  • Varixy (kŕčové žily)
  • Akékoľvek infekčné alebo prenosné choroby

V prípade záujmu nás kontaktujte:

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s