STYX

Pri anticelulitídnych telových zábaloch, tiež body – wrapping, používame produkty známej rakúskej firmy STYX. Tieto produkty obsahujú cenné čisté prírodné esencie, ktoré poskytujú požadovaný účinok. Ich vôňa je plná skutočných éterických olejov, čím vytvárajú harmonickú rovnováhu medzi človekom a prírodou. Pilierom holistickej prírodnej kozmetickej starostlivosti AROMA DERM (STYX), je hojivá, ochranná a obnovujúca sila prírody..

Špeciálne pre Salóny, Štúdia krásy a kúpele firma Styx vyrába profesionálnu radu produktov a tá nesie názov Aroma Derm.

Ruka v ruke s prírodou

V strede kopcov a zelených lúk sa rozprestiera Dolné Rakúsko Pielachtal. Pokojné miesto, ktoré vás pozýva, aby ste sa pozastavili a snívali. Je to miesto, ktoré chytí za srdce každého nadšenca pre starostlivosť prírodnou kozmetikou.

Od roku 1965, teda viac ako 50 rokov, rakúska rodinná firma zamestnáva približne 60 zamestnancov, ktorí sa podieľajú na výrobe prírodnej kozmetiky. Pre nás, ktorí chceme vytvoriť skutočnú prírodnú kozmetiku, v ktorej sa odráža filozofia , kvalita a vášeň spoločnosti, tento proces znamená nielen remeslo, ale aj umenie. Umenie bezkonkurenčnej prirodzenej starostlivosti.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s