Thermo Active Body Spray 100ml

teRevolučný prípravok vo forme spreju. Okrem Biopeptide Complex obsahuje aj Lipout™, aktívnu látku získanú z morskej riasy, ktorá sa vďaka dokázanej účinnosti môže stať alternatívou pre invazívne kúry určené na redukciu nadmerného tukového tkaniva.

Revolučný sprej s receptúrou založenou na Lipout™ látke morského pôvodu – jednobunkovej riase Tisochrysis lutea, ktorá je zárukou trvalého zoštíhlenia a odstránenia celulitídy.

Prípravok aktivuje proces spaľovania tukov v podkožnom tukovom tkanive, znižuje jeho prebytok a odznova modeluje postavu. Efekt zoštíhlenia sprevádza obnovenie napnutia, pevnosti a pružnosti pokožky a vyrovnanie jej štruktúry.

Tento efekt je viditeľný už po 28 dňoch pravidelného používania. Účinnosť prípravku bola potvrdená štúdiami in vitro a in vivo. Lipout™predstavuje alternatívu pre invazívne metódy redukcie prebytočného tuku, má schopnosť transformovať tukové tkanivo, ktoré ukladá tuky na tkanivo, ktoré ich aktívne spaľuje.

stiahnuť (8)

Účinky

  • aktivuje proces spaľovania tukov v podkožnom tkanive, znižuje jej prebytok a zlepšuje tvar postavy
  • redukuje nepríjemnú celulitídu
  • dokonale hydratuje a zlepšuje pružnosť pokožky, efekty sú viditeľné už po mesiaci pravidelného používania

Efekt je viditeľný už po 28 dňoch pravidelného používania. Účinnosť prípravku bola potvrdená na základe in vitro a in vivo štúdií, uskutočnených v skupine 61 žien a mužov vo veku 18 až 60 rokov. Pravidelné  používanie Lipout™ po dobu 56 dní:

Priemerný obvod:

stehno  -5,7 cm

boky -5,5 cm

brucho u žien -5 cm, -10 cm u mužov

Celulitída

Zníženie nerovnosti kože (symptóm celulitídy) -31,8%

Redukcia celulitídy -19%

Zvýšenie elasticity

+124% horné vrstvy kože

+24,5% horné vrstvy kože

Zvýšenie pevnosti

+143,2% horné vrstvy kože

+124,1% hlboké vrstvy kože

Aktívna zložka

Lipout™ – je čistá forma výťažku z jednobunkovej riasy (Tisochrysis lutea) s jednotným obsahom xantofylov a bohatého množstva polynenasýtených mastných kyselín. Predstavuje aktívnu zložku schopnústimulovať hnednutie adipocytov, aktivovať termogénezu a spaľovanie tukov, čo spôsobuje zníženie hrúbky podkožného tuku tak u žien ako aj u mužov.

INCI
Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Isopropyl Isostearate, Plankton Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide

Ako ho používať?

  • Nastriekajte sprej na časti tela postihnuté celulitídou a prebytkom tuku, energickými krúživými pohybmi vmasírujte prípravok. Počkajte približne 3 minúty, kým sa produkt úplne vstrebe.
  • Používajte pravidelne! – 1-2 krát denne vmasírujte energickými pohybmi do pokožky stehien, zadočku, brucha a ramien.
  • Pred tréningom – vynikajúce výsledky vďaka dodatočnému zvýšeniu telesnej teploty
  • Ako súčasť domácej zoštíhľujúcej kúry: do pokožky vopred očistenej pomocou peelingu energicky vmasírujte Thermo Active a následne zabaľte natreté časti tela do potravinárskej fólie, zostaňte 20 minút v teple. Po odstránení fólie môžete do pokožky vmasírovať hydratačno-spevňujúci balzam Perfect Body

Objednať      TU

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s