Regeneračné/Hydratačné ošetrenie 25€/50 min.

Placeholder ImageOšetrenie vhodné pre mladú pleť ako prevencia predčasného starnutia. Už po absolvovaní prvej procedúry pleť rozjasníme, zjednotíme farebné tóny, vyživíme a hydratujeme. Dokonca stimuláciou naštartujeme syntézu kolagénových vláken.

Zahŕňa povrchové čistenie pleti, zapracovanie prírodného bioaktívneho kolagénu pomocou ultrazvuku, maska podľa typu pleti a záverečné ošetrenie. Pre dosiahnutie najlepšieho efektu je vhodné do programu zahrnúť zodpovedajúcu domácu starostlivosť.

Pri ošetrovaní používame ultrazvukovú špachtlu BT Micro Slim. Je to výkonná kombinácia ultrazvuku a mikroprúdových technológií pre účinné ošetrenie peelingom a mezoterapiou (regenerácia, vyhladenie vrások, exfoliácia, ionizácie a odstránenie akné)

BT MICRO SLIM zvyšuje penetráciu produktov až o 65% v porovnaní s použitím produktov priamo na kožu, kde je obvykle priepustnosť medzi 10% a 15%. Mikroprúdy čiže nízka úroveň elektrického prúdu odráža vlastné prirodzené elektrické impulzy tela. Mikroprúdy môžu byť použité pre rôzne ošetrenie ako je regenerácia, vyhladenie vrások, mezoterapia, odstránenie akné, ďalej zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu. Navyše mikroprúdy stimulujú ATP, ľudský biokatalyzátor pre všetku bunkovú energiu, pre okysličenie, prekrvenie, stimuláciu tkanív a prenos nervových vzruchov. Štúdie ukazujú, že pomocou mikroprúdov môžeme zvýšiť ATP o 300% až 500%, tým sa zvyšuje aktivita fibroblastov, bunkových procesov.

Výhody použitia BT MICRO SLIM:

  • účinná mezoterapia (penetrácia kozmetických výrobkov do kože)
  • odstránenie starej kože
  • vynikajúci peeling
  • možno použiť pred a alebo po ošetrení
  • môže byť použitá na akýkoľvek typ pleti
  • veľmi jednoduchá obsluha
  • vynikajúca pre uvedomelých zákazníkov, ktorí vyhľadávajú kvalitu

Ponúkam vám krátke sprievodné video, ako prebieha ošetrenie pomocou Ultrazvukovej špachtle BT Slim Micro. Máte možnosť vidieť, že ošetrenie je neinvazívne, teda bezbolestné. Pociťujete len drobné vibrácie, pri ktorých sa dá nerušene oddýchnuť. Doba ošetrenia je individuálna, záleží, či ošetrujeme aknóznu, unavenú alebo pleť s príznakmi starnutia. Účinok je viditeľný už po 1. použití.

Pre objednanie prosím vyplňte nasledujúci formulár: