Prečo je Revicoll Omega Plus+K2MK7 komplementárny a kompletný výživový doplnok?

Revicoll Omega Plus +K2MK7 Nutrivi je nutraceutikum našich čias. Rozsah účinku aktívnych látok je impozantný, pretože aj ich kompozícia uzavretá do malej kapsuly je unikátna. To vďaka rade správne zvolených zložiek Revicoll kompletne i komplementárne podporuje mimoriadne dôležité funkcie organizmu. Čo je za tým? Zhrnuli sme pre Vás najdôležitejšie fakty. Prajeme príjemné čítanie!

# Mega omega kyseliny

Revicoll predstavuje bohatý zdroj omega kyselín s dlhým reťazcom, patriacich medzi tzv. nenasýtené mastné kyseliny (NNMK). Tie sú nevyhnutné pre udržanie správnych funkcií organizmu, a vzhľadom na nedostatočné množstvo, ktoré sme schopní sami vytvárať, ich musíme dodávať zvonka. DHA a EPA majú celú radu funkcií, od protizápalového účinku (prevencia nádorov) ktorý už mnohokrát spomenul profesor Frydrychowski na svojich prednáškach, cez úpravu hladiny cholesterolu (zvýšenie „dobrého” a zníženie „zlého”), znižovanie zrážanlivosti krvi (ochrana srdca a cievnej sústavy), významnú podporu mozgovej činnosti, správnej funkcie očí, až po účasť v liečbe ochorení spojivového tkaniva a kĺbov.

# ADEK s kvapkou tuku

A, D, E, K, čiže vitamíny rozpustné v tukoch, plnia mnoho dôležitých funkcií v organizme. Revicoll Omega Plus nielenže obsahuje všetky tieto vitamíny, ale aj „kvapku tuku” (rybieho oleja), nevyhnutnú pre ich správne vstrebávanie. Nemusíte čakať na správne zostavené jedlo, aby ste mohli užiť kapsulu Revicollu.

# Trio pre zdravé kosti

Revicoll sa teší uznaniu vďaka jeho dokonalým vlastnostiam podporujúcim kostrovú sústavu. Deje sa to okrem iného vďaka prítomnosti ideálnej kompozície vápnika a vitamínov D a K – komponentov, ktorých spoločný účinok je neoceniteľný pre zdravé a silné kosti. Synergia pôsobenia týchto zložiek je skvele naprogramovaná (prírodou!): vitamín D reguluje hospodárenie organizmu s vápnikom a fosforom a procesy tvorby kostí, a vitamín K2MK7 sa stará o to, aby vápnik, ktorý sa dostáva do nášho organizmu, bol nasmerovaný práve do kostí, a nie do ciev, na stenách ktorých sa môže usadzovať a vytvárať riziko nebezpečných zrazenín.

# O 250% vyššia koncentrácia vitamínu D

Pár slov naviac o spomenutom vitamíne D. Podľa najnovších vedeckých zistení až 90% obyvateľov našej geografickej šírky trpí nedostatkom vitamínu D. Jeho nedostatočné množstvo v organizme znamená nielen oslabenie kostí, ale aj zhoršenie funkcie nervovej a svalovej sústavy, únavu a apatiu (či dokonca depresiu), pokles obranyschopnosti organizmu. Preto sa v novej verzii výživového doplnku nachádza 2,5 krát viac vitamínu D, ako v predošlej verzii – čiže 50 µg v kapsule.
Vysoká koncentrácia vitamínu D v organizme prispieva k prevencii nádorov, môže ovplyvniť zníženie rizika výskytu autoimunitných ochorení či ochorení srdcovo-cievnej sústavy, infekčných chorôb a cukrovky 2. typu.

# Pre tých, ktorí bojujú s obezitou

Okrem seniorov majú vyššie nároky na vitamín D aj obézni ľudia, ktorí sú vo väčšej miere vystavení jeho nedostatku. Oplatí sa pamätať na to, že správna hladina tohto vitamínu urýchľuje spaľovanie tukového tkaniva, rýchlejšie sa cítime sýti a tuk sa ťažšie ukladá v oblasti brucha. Vedeli ste to?

# Aj pre športovca, aj pre seniora

Vďaka výborne absorbovateľným bielkovinovým reťazcom, ktoré stimulujú organizmus k regenerácii a tvorbe vlastného kolagénu a elastínu, podporuje Revicoll procesy hojenia rán a poškodení v oblasti kože, kostí a kĺbov. Je to dokonalý prípravok rovnako pre tých, ktorí aktívne trénujú ako aj pre seniorov s vyšším rizikom zlomenín a nedostatočnej funkcie kĺbov.

# Ako štít

Aktívne zložky Revicollu predstavujú obranu voči hrozbám, ktoré prináša dnešný svet. Okrem prevencie nádorov (protizápalový účinok, neutralizácia voľných radikálov), je nápomocný pri prekonávaní alergií, prispieva k ochrane cievneho systému pred kôrnatením, srdcovým infarktom, posilňuje imunitný systém pri jeho ťažkej práci.

# Zdravé telo – krásne telo

Spektrum účinku aktívnych zložiek Revicollu zahŕňa aj starostlivosť o vzhľad. Komplex kolagénu s peptidmi i aminokyselinami v sprievode vitamínov E, A a vápnika predstavuje silnú podporu pre kožu, vlasy, nechty a ďasná. Je to taký krém, ktorý účinkuje zvnútra 😉

# Stopové, ale dôležité

Vápnik získavaný z rybích kostí nie je jediný prvok v Revicolle. Nájdeme v ňom aj radu iných, ako sú: molybdén, fosfor, meď, kobalt, sodík, železo, draslík, zinok, mangán a selén, ktoré i keď sa nazývajú stopové, sú mimoriadne dôležité pre správne fungovanie organizmu. V Revicolle sú podané v najlepšie vstrebateľnej podobe prírodného pôvodu.

# Vysoká vstrebateľnosť, 100% prírodných látok, synergia účinku, multifunkčnosť

Práve úplne prírodný pôvod aktívnych zložiek Revicollu ovplyvňuje ich vynikajúcu vstrebateľnosť, a teda aj účinok. Okrem toho sa oplatí pamätať na to, že prírodné látky obsiahnuté v Revicolle nie sú izolované, ale nachádzajú sa v ňom so synergicky pôsobiacou „spoločnosťou”, s ktorou jednoducho pôsobia lepšie.

Multifunkčnosť prípravku je impozantná: pravidelné užívanie Revicollu zabezpečí podporu pre:

  • Srdcovo-cievny systém – prevencia srdcových a cievnych chorôb, posilnenie artérií, zníženie rizika trombózy
  • Nervový systém – podpora mozgovej činnosti, predchádzanie výkyvom nálad, depresívnym stavom
  • Kostrovú sústavu a chrupavky – posilnenie kostí, kĺbov, chrupaviek, urýchlenie regenerácie týchto tkanív po úrazoch
  • Váš vzhľad – posilnenie kože, vlasov a nechtov, ďasien, zvýšenie tvorby kolagénu a elastínu
  • Im

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: