Ošetrenie/procedúra/liečba

Liečba akné a jaziev

Akné znepríjemňuje život podstatnej časti populácie, či už máte 15 alebo 40 rokov. Mnohí z vás ste prešli nespočetnými liečbami a problém pretrváva naďalej. Vieme Vám pomôcť.

ABY BOLA LIEČBA ÚSPEŠNÁ…

Mezoterapia

Mezoterapia zanecháva unavenú pleť prirodzene čerstvú. Nezosieťovaná kyselina hyaluronová a vysoké dávky vitamínov vedú k hlbokej regenerácii a omladeniu pokožky.

ČO MÔŽEM OČAKÁVAŤ?…

Zbaviť sa pigmentových škvŕn

Pigmentové škvrny na tvári, krku a rukách, pehy, a starecké škvrny nevyhneme sa im. Nezáleží na veku, hormonálnom profile, či pohlaví máme ich.

ČO MOŽEM OČAKÁVAŤ?…

 

Hĺbkové čistenie pleti/pokožky

Aknózna alebo problematická pleť si vyžaduje zvýšenú starostlivosť, ktorú vieme s kozmeceutikou Larens poskytnúť na najvyššej úrovni. Dokonalý efekt zabezpečí čistenie ultrazvuková špachtlou BT-micro slim.

ČO MÔŽEM OČAKÁVAŤ?…

Hydratácia/regenerácia pleti

Ošetrenie vhodné pre mladú pleť ako prevencia predčasného starnutia. Už po absolvovaní prvej procedúry pleť rozjasníme, zjednotíme farebné tóny, vyživíme a hydratujeme. Dokonca stimuláciou naštartujeme syntézu kolagénových vláken.

ČO MÔŽEM OČAKÁVAŤ?…

Face lift kyselinou hyaluronovou

V blízkej dobe stránku aktualizujeme

Neinvazívny lifting

Pleť, ktorá stratila pevnosť, má výraznejšie mimické a statické vrásky, ak ju veľmi vystavujeme slnečným lúčom sa stáva dehydrovaná, suchá a časom aj ochabnutá. Tieto všetky atribúty spolu s pribúdajucim vekom…

Dokonalá pleť a očné okolie bez vrások vďaka chemickému peelingu

Chemický povrchový peeling s komplexom prírodných peptidov a rôznych druhov kyselín ako kyselina mandľová, pyrohroznová, salicilová, mliečna atď., dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje jej nedostatky.

ČO MÔŽEM OČAKÁVAŤ?…

Depilácia

Na depiláciu používame klasický vosk, filmový vosk a cukrovú pastu. Výber depilačného materiálu závisí od depilovanej časti. Ceny sú rozdielne v závislosti od depilovanej časti tela, od zvoleného materiálu a od pohlavia klienta.

Cenník…

Tajomstvo večnej mladosti

Ak si chcete naplno vychutnať účinok jedinečnej kozmeceutiky Larens, tak práve vám je určená procedúra “Tajomstvo večnej mladosti”. Na vlastnej koži  za 1 1/2 hodiny pocítite silu kolagénu, elastínu, kyseliny hyaluronovej, alantoínu, Matrixyl-u 3000®,…

Poradenstvo

Súčasťou liečby, ošetrení a procedúr je odborné poradenstvo, ktoré predchádza vykonávanému úkonu. Pri absolvovaní skonzultovanej procedúry je bezplatné.

Zaujíma ma, či a ako funguje môj organizmus/orgány

Získajte detailný prehľad o kondícii vášho organizmu už za minútu. Len za jednu minútu zistíte, v akej kondícii sú vaše svaly, kosti, pamäť, tráviaci systém, či kadriovaskulárny systém.

Osviežiť pery

V blízkej dobe stránku aktualizujeme

Detoxikácia, regenerácia a prevencia ozónom

Zmyslom detoxikácie organizmu je prevencia voči civilizačným ochoreniam, vyrovnanie acidobázickej rovnováhy, zbavenie sa plesní, baktérií, patogénov, čím dochádza k ozdravovaniu a posilneniu imunity.

Relax v podobe masáže tváre a dekoltu

Masáž tváre a krku má relaxačné a omladzujúce účinky. Špeciálnymi technikami pokožku prekrvíme, uvoľníme stres, čím vytvoríme priestor sa bunkám regenerovať a obnovovať.

Zbaviť sa opuchov okolo očí, rozjasniť pleť, uvoľniť napätie

Cievky, v ktorých prúdi lymfatická miazga, slúžia k odvedeniu toxínov a vedľajších produktov bunkového metabolizmu. Chod lymfy (miazgy) je zabezpečený len činnosťou kostrového svalstva (tzv. svalová pumpa), dýchacími pohybmi hrudníka a pľúc, peristaltikou čriev.

Pracujeme s produktami svetovej kvality s dlhoročnou tradíciou

Keďže je náplň práce v Štúdiu rozmanitá, keďže riešime problémy holisticky, prístup si vyžaduje pracovať s viacerými partnermi. Každý je špičkou vo svojej oblasti a preto na daný problém sa sústredíme cielene s najvyššou odbornosťou.

V blízkej dobe stránku aktualizujeme

Boj s celulitídou a nadbytočnými centimetrami

Kypré tvary už dávno nie sú v móde. Vymeniť trápenie za krásnu postavu môže byť jednoduchšie ako ste si kedy mysleli. Vďaka ošetreniu laserovým prístrojom Smoothshapes®, vybranými produktami Larens, ich jednou alebo druhou kombináciou alebo prístrojom Vital Injector 2 dokážeme premeniť Vaše telo jednoducho a rýchlo.

Reklamy