O nás

Nielen pri výnimočných udalostiach, ale aj v každodennom živote je zdravá pleť a pokožka celého tela základom toho, aby sa žena cítila komfortne a sebaisto. Trenčianske štúdio  zdravia a krásy, ADELMA, propagujúce myšlienku zdravého životného štýlu, oddychu a rehabilitácie, vám ponúka široké spektrum služieb, začínajúc odborným poradenstvom v starostlivosti o pokožku a končiac ošetreniami najmodernejšími prístrojmi, ktoré vám dopomôžu k tomu, aby ste sa cítili vo svojej koži naozaj dobre.

IMG_4351

K dispozícii klientom je ozónový parný box HOCATT, ktorý predstavuje najefektívnejšiu, najkomplexnejšiu a najbezpečnejšiu terapiu pri detoxikácii organizmu, podpore chudnutia a redukcii celulitídy, laserový prístroj SMOOTHSHAPES, ktorý predstavuje novinku v odstraňovaní celulitídy a zmenšovaní obvodov o viac ako 8 cm. Horúcu novinku predstavuje VITAL INJECTOR 2, prístroj na vpravovanie kyseliny hyalurónovej a vitamínov do pokožky, vďaka ktorému bude vaša pleť hydratovaná, pružná a vypnutá a vrásky podstatne menej viditeľné.

V Štúdiu zdravia a krásy ADELMA pracuje odborný personál s kvalitnými kozmeceutikami švajčiarsko – poľskej značky LARENS, ktorej základ tvoria bioaktívne peptidy – revolúcia v novodobej kozmetológii. Vyskúšať si ju môžete aj v pohodlí vašich domovov – ADELMA má pre vás pripravené akciové balíčky tých najlepších výrobkov, aké v portfóliu značky nájdete.

Výnimočný deň si žiada výnimočnú starostlivosť o vaše telo, preto neváhajte sa obrátiť na Štúdio zdravia a krásy ADELMA. Moderné prístroje, špičkové kozmeceutiká a kvalifikovaný personál s osobným prístupom sú zárukou vašej spokojnosti.

Ak chcete dať svojej pokožke a telu to z najlepšieho, neváhajte sa obrátiť na Štúdio zdravia a krásy ADELMA.

Navštívte ADELMU , Štúdio zdravia a krásy  a už nikdy nebudete chcieť ísť inam.