Testing 3

Dnes do tretice… predstavíme si tretiu a zároveň aj poslednú respondentku. Je ňou Slávka, ale viac už ona sama 🙂

18175679_10212805199235271_699731346_o

Projektu sa účastním, pretože som hľadala vhodnú kozmetiku pre svoju pleť, ale žiaľ, na všetkých kozmetických prípravkoch je ten istý makretingový text a tým pádom sa mi veľmi zle niečo vyberá. Rada si nechám poradiť od kvalifikovaného a skúseného človeka, ako predpokladám, Aďka je. Vzhľadom na to, že ju poznám osobne, dôverujem jej, že mi pomôže vybrať pre moju pleť to najlepšie. Inak žijem dlhodobo v Prahe, napriek hektickému životu plného stresu sa snažím, o zdravý životný štýl a venovať sa hlavne veciam, ktoré mi robia v živote radosť. Práca je zároveň mojim koníčkom, ale i tak dbám na Work-Life Balance a keď nepomáham ľuďom žiť svoje sny, ani budovať tú najlepšiu firmu v regióne, aktívne sa venujem bicyklovaniu a snažím sa udržovať v dobrej fyzickej kondícii.

Teraz už len poslať, rozbaliť balíčky s kozmetikou a začať s testovaním. Verím, že chvíle recenzovania, obkukávania a porovnávania bude plné pohody a spokojnosti. Kočky budú svoje skúsenosti a postrehy zverejňovať či už písaním, fotografiami ale aj videozáznamom. Hurá 🙂 Samozrejme, vítané sú aj vaše postrehy, otázky, či argumenty.

Úprimne? Teším sa, ale zároveň som aj “vzrušená” ako to celé dopadne. Zatiaľ sa majte krásne, do skorého videnia priatelia 🙂

                                                                                                                                              Adel

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: